Květen 2018

Splněný sen

8. května 2018 v 18:24 Barbie Basics Collection 2.5
Krásné sváteční odpoledne :-)
Na tento článek jsem se chystala už od listopadu, kdy se u mě doma objevila kráska, jíž je článek věnován. Ale znáte to, práce, domácnost, spousta jiných aktivit a dopadlo to tak, že po půl roce (ano,jsem hrozná) konečně článek spatřil světlo světa (když tak koukám ven, tak spíš tmu světa :D).
Dlouho jsem obdivovala na blozích tu kouzelnou Louboutinku z Basics kolekce 2.5. Jenže na Ebayi se její cena pohybovala v astronomických částkách a když už se nějaká levnější objevila, byla hned pryč. Už jsem se pomalu smiřovala s tím, že si na ni hold ještě počkám. Měla jsem vyhlídnutou jednu z Anglie,ale než jsem se rozhoupala, byla pryč. Zanadávala jsem si a bylomi to líto, ale to jsem ještě netušila, že ten, na koho jsem nadávala, že mi ji vyfoukl byl můj úžasný přítel, který věděl, jak moc ji chci. Byla jsem v sedmém nebi, když jsem ji našla v ložnici v regále mezi ostatními panenkami :-)
Je opravdu dokonalá, smyslný pohled, černé nehty, rudé rty, prostě klenot mezi panenkami. Ester, jak jsem ji pojmenovala, jsem položila do zelených okvětních lístků a vyfotila jsem ji ze všech různých úhlů.
Konec povídání, doufám, že se Vám Ester bude líbit a budete z ní stejně nadšení, jako já :-)