Říjen 2017

Glamour nevěsta

30. října 2017 v 9:10 Look Barbie
Krásné dopoledne, od panenkářské soutěže na Nikolčině blogu jsem nějak přišla na chuť glamour focení, které bylo jako úvodní téma soutěže :-) Vytáhla jsem postel s polštářky a peřinami jako rekvizity a panenku z Look kolekce - Music festival, Elen jako modelku a zkusila nafotit nějaké glamour snímky. Na úvodních fotkách Vám představuji Elen jako fialovo-bílou nevěstu a zbytek fotek panenky už byl věnován právě glamour tématu :-)


Jako den a noc

21. října 2017 v 16:19 Barbie Basics Collection 002
Krásný, i když zamračený den :-)
Dnes jsem se rozhodla Vám představit šatičky od paní Martinky z Fleru. Šikovnost a nápady téhle paní mě nepřestanou udivovat. Vybrala jsem pro kontrast jedny bílé jako sníh a jedny černé v barvě noční oblohy. Jako modelky jsem vybrala panenky z kolekce Basics 002 - blondýnku Lilien a zrzku Kylie. Využily jsme ještě relativně teplého počasí a vyrazily fotit na zahrádku. Na Vás teď je rozhodnout, zda se Vám více líbí Lilien v nevinných, bílých šatičkách nebo Kylie v černých, jako temná noc :-) Přeji příjemné pokoukání a rozhodování :-)


Znovuzrozená Daphné

10. října 2017 v 21:05 Všehochuť
Krásný úterní večer, dnes Vám představím Teresu z kolekce Top Model Hair Wear, panenka měla původně vysoko vyčesaný culík, slušel jí, ale hodněkrát jsem viděla u sběratelek tuto panenku s rozpuštěnými vlasy, tak jsem se rozhodla se také pustit do úpravy. Musím říct, že panenka neuvěřitelně prokoukla, dle mého jí to v rozpuštěných havraních vlasech sluší mnohem více, než v původním účesu. Když se na ni tak dívám, nemůžu si pomoct, ale svými krásnými havraními vlasy mi připomíná Sněhurku, nezdá se Vám? :-) Panenku jsem fotila opět v oblečení z Fleru, dostala u mě řecké jméno Daphné. Jak se Vám Daphné líbí? Myslíte, že jí nový účes sluší? :-)

To je krasobruslení

9. října 2017 v 19:04 Všehochuť
Krásný podvečer, jak jste si už určitě všimli u jmen mých panenek, kde se inspiruji jmény sportovkyň, ráda sleduji sporty a hlavně ty zimní a líbí se mi, asi jako většině žen, krasobruslení :-) Nechala jsem si u moc šikovných prodejkyň na Fleru šít krasobruslařské oblečky a pustila se do pózování panenek do krasobruslařských pozic. Místo ledu posloužilo zrcadlo :-) Postupně Vám představím všechny účastníky a účastnice mistrovství světa, dnes začnu tanečním párem z Francie - Marine a Sebastian. Pohodlně se usaďte, vystoupení začíná :-)
Barbie Look Red Carpet Grey/Black Gown

6. října 2017 v 8:20 Look Barbie
Krásné páteční dopoledne,
po delší odmlce, kdy jsem byla nucena řešit spousty různých záležitostí a na focení panenek bohužel nezbýval čas, opět přicházím s novým článkem :-) Tentokrát bude věnovaný mé vysněné Barbie Look z kolekce Red Carpet v šedočerných šatech. Panenka je naprosto kouzelná, má uhrančivý, exotický pohled a výrazná červená rtěnka a lak na nehtech jen podtrhují její výjimečnost :-) Panenka dostala jméno Yuko a tady se vám představuje v celé své kráse :-)
P.S.:Nic neslibuji, ale doufám, že na další článek nebudete čekat opět tak dlouho :)