Červen 2017

Model No. 03

24. června 2017 v 20:35 Barbie Basics Collection 002
Krásnou sobotu, dnes jsem opět využila krásého počasí a vyrazila fotit ven na zahrádku. Jako modelku jsem si vybrala Barbie Basics z džínové kolekce - Marion. Na této panence mě fascinují její andělské vlásky a milý obličejík. Je to takový můj andílek :-) Tady je výsledek našeho focení na zahrádce, snad se Vám bude líbit :-)


The Barbie Look Party Perfect

18. června 2017 v 15:32 Look Barbie
Krásnou neděli,
dnes Vám představím panenku z Look kolekce Party Perfect. Jak jste si jistě všimli, tak jsem jí rozpustila původní cop a vlásky zkrátila. S jejími extrémně hustými vlasy mi přišla tak trochu tuctová, teď s kratším sestřihem má pro mě větší šmrnc :-) Dlouho jsem neviděla Barbie s tak hustými vlasy. Z původního oblečení jí na focení zůstaly jen krásné lodičky s mašličkou a oblékla jsem ji do veselého trička a sukýnky :-) Snad se Vám bude Lea, jak jsem ji pojmenovala, líbit :-)


Barbie Look City Shopper Lara

12. června 2017 v 9:49 Look Barbie
Krásbý den, dnes Vám představím můj nejnovější přírůstek - Barbie City Shopper Laru. Tak dlouho jsem ji obdivovala na stránkách sběratelek, až jsem ji našla na Ebayi za slušnou cenu a poputovala ke mně. Tímto bych chtěla moc poděkovat Lucince za zprostředkování nákupu. :-) Když jsem ji vybalila z krabice, byla jsem unešena. Je mnohem krásnější , než na obrázku. Ten fialový melírek ve vlasech je úchvatný. Bohužel původní účes dostal v krabici zabrat, panenka měla vytahané prameny z copu tím, jak byla připoutána ke krabici :-( Tak jsem se rozhodla původní účes rozpustit a nechat jí vlásky volně. Musím říct, že takhle se mi líbí ještě více :-) Jelikož mi její barva vlasů připomíná norku, dostala norské jméno Synnoeve - podle norské biatlonistky Solemdalové. Jak budete mít možnost si na blogu všimnout, mám ve zvyku dávat jména podle sportovkyň, hodně koukám na sporty, hlavně biatlon, tak panenky dostávají jejich jména :-) Tak konec povídání, tady je Synnoeve v celé své kráse :-)

Barbie Look Red Carpet Pink Gown

4. června 2017 v 10:48 Look Barbie
Krásnou neděli, včera jsem využila krásného počasí a vyrazila opět fotit ven na zahrádku. Jako modelku jsem si vybrala panenku z kolekce Look Red Carpet, které jsem dala jméno Carmen. Myslela jsem, že ji nafotím i v původních šatech, ale v tom krásném počasí prostě zvítězily plavky :-) Časem sem určitě dodám i její fotky v původním oblečení, ale v těch skoro 30 stupních jsme obě byly rády za ty plavky :-)