Květen 2017

Jennifer Lopez Red Carpet

26. května 2017 v 19:10 Všehochuť
Ahojte,dnes Vám předvedu Barbie, která představuje Jennifer Lopez na červeném koberci. Musím se přiznat, že původně jsem moc velká fanynka této panenky nebyla,ale pak jsem ji uviděla v obchodě a změnila jsem názor. Moc se mi líbí její decentní náučničky a účes, který je úplně jiný, než u klasických panenek. A ta podoba na Jennifer tam opravdu je a velká :-) Na prvních fotkách je v původním oblečení a na dalších v overalu, který jí dle mého soudu moc sluší a dělá z ní pravou dámu :-)


Na zahrádce

23. května 2017 v 12:21 Collection 003
A poslední dvě Barbie z Basics kolekce 003 vám představím na zahradních fotkách :-) Nechtěla jsem všechny fotit v bazénu, to by už byla trošku nuda, tak jsem Caitlyn (oranžové plavky) a Rebeccu nafotila na zahrádce a taky u mamčiných kytiček :-) Posuďte samy, jak se vám venkovní fotečky líbí :-)

Bazénová pohoda

23. května 2017 v 11:24 Collection 003
Krásné slunečné úterý :-)
Jste připraveni na opravdou záplavu fotek? Přináším totiž slibovaný článěk s vodními fotkami s holkami z Basics kolekce 003. Fotky jsou pořízeny z okraje bazénu, jelikož jeho teplota mi nedovolila tam vkročit :D Holky si focení náramně užívaly, já už méně - ono uhlídat pózy, loď, aby mi neuplavala i s panenkou a neutopit foťák to bylo docela náročné :D Doufám, že se vám fotky budou líbit a navodí vám pravou letní pohodu :-) Modelkami se staly Megan (v růžových plavkách), Patricia (žluté plavky) a Nicole v modrých plavkách.

Barbie Look City Shine Blue Dress

17. května 2017 v 10:39 Look Barbie
Krásný den,
dnes Vám představím Barbie Look City Shine z novější kolekce. Dala jsem jí jméno Anna a už od první chvíle, kdy jsem ji viděla na promu, tak jsem se zamilovala. Modré původní šaty se dle mého přesně hodí k jejím blond vlasům a stříbrným doplňkům. Na prvních fotkách je v původních originál šatech a na dalších v šatičkách z Fleru od paní Martinky :-)
Laura a její bazén

14. května 2017 v 8:44 Collection 003
Krásný slunečný den :-)
Dnes Vám představím Lauru - Model No. 02 z plavkové kolekce. Využila jsem hezkého počasí a vyrazila ji nafotit k bazénu. S dalšími kráskami z této kolekce plánuji ještě více vodní fotky, ale to až bude opravdu teplo a budu ochotna vlézt do té vody i já :D Na této panence nejvíc obdivuji ty krásně zelené plavky, které jí, jakožto zrzce dle mého dokonale padnou. Obecně celá plavková kolekce je hodně povedená. Snad Vám navnadím letní atmosféru a po shlédnutí fotek se budete chtít vypravit rovnou někam k vodě :-)
Monte Carlo Barbie

9. května 2017 v 17:18 On Location Barbie
Krásný den,
dnes Vám představím Barbie, na kterou jsem opravdu pyšná, že patří do mé sbírky, protože jsem ji vždy obdivovala na stránkách sběratelek, až se mi jednou poštěstilo ji ukořistit od prodejce z Francie za hodně lákavou cenu a navíc komplet novou, nevybalenou. Neváhala jsem ani minutu, objednala ji a nemohla se dočkat dne, kdy dorazí. Musím říct, že je pro mě naprosto dokonalá - oblečením, vlasy, obličejem, prostě vším :-) Nafotila jsem ji v jednom ze tří outfitů, který měla u sebe a časem přidám ještě fotky v těch dvou zbývajících. Dostala jméno Vivian. Také ji považujete za tak neodolatelnou, jako já? :-)
Nemůžu si pomoct, ale tohle oblečení se mi líbí nejvíc - ty botky, punčšky, modrá halenka, tohle se povedlo :-)

Model No. 06

8. května 2017 v 13:53 Barbie Basics Collection 001.5
Ahoj, jmenuji se Sophie a vyrazila jsem ven nafotit nějaké jarní fotečky. Prý jsem hrozně fotogenická a focení se mnou byla jedna radost. No nevím, co myslíte Vy? :-)

A tady ještě přidávám Sophiiny fotky v krásných šatičkách od paní Martinky z FleruBarbie Look Red Carpet Yellow Gown

8. května 2017 v 13:14 Look Barbie
A rovnou Vám představím druhou Barbie z Look kolekce, tentokát elegánku z Red Carpet. Do téhle panenky jsem se zamilovala hned, jakmile jsem ji viděla na promu. Ta dokonalá tvářička, zrzavé vlásky, nádherné šatičky a navíc Loboutinky jsou všechny dokonalé :) Když dorazila, byla ještě o kus krásnější než na obrázku. Dala jsem jí jméno Abigail a tady je v celé své kráse :)

Zde ve svých původních šatechTady už v novém outfituBarbie Look City Shine Lace Dress

8. května 2017 v 12:45 Look Barbie
Jako první bych Vám chtěla představit Barbie z kolekce City Shine - Lace Dress. Tuto panenku jsem ulovila v Dráčiku a byla to láska na první pohled. Podle mě má naprosto dokonalé šaty, které jí moc sluší, po umytí také nádherné vlásky a krásný, jemný obličej. Dostala jméno Michelle a tady se Vám představuje :-)

Michelle děkuje za pozornost :-)